JocuriArena.com » Euro Truck Simulator 2 » Diverse Euro Truck 2 » Autocar Kernek Skin (Euro Truck Simulator 2)
Logare Inregistrare

Autocar Kernek Skin (Euro Truck Simulator 2)... 6 Autor: admin11-11-2012, 23:11

Autocar Kernek Skin (Euro Truck Simulator 2)
Game: Euro Truck Simulator 2
Version: 1.1.1, 1.1.3,
Screenshots by:
Credits: ByMetin44
<p style="text-align: center;"><span style="color: #0a0906; font-family: 'comic sans ms', sans-serif; font-size: 12px; line-height: 14px; text-align: center; word-spacing: 0px;">Dezarhiveaza arhiva cu </span><a style="outline-style: none; border: none; color: #08485f; font-family: 'comic sans ms', sans-serif; font-size: 12px; line-height: 14px; text-align: center; word-spacing: 0px;" title="" href="http://www.win-rar.com/website/index.php?id=start&L=0" target="_blank"><strong>Winrar</strong></a><span style="color: #0a0906; font-family: 'comic sans ms', sans-serif; font-size: 12px; line-height: 14px; text-align: center; word-spacing: 0px;"> sau</span><strong> <a style="outline-style: none; border: none; color: #08485f;" title="" href="http://www.winzip.com/win/en/index.htm" target="_blank">Winzip</a></strong><span style="color: #0a0906; font-family: 'comic sans ms', sans-serif; font-size: 12px; line-height: 14px; text-align: center; word-spacing: 0px;"> si pune fisierul cu extensia </span><span style="font-family: 'comic sans ms', sans-serif; font-size: 12px; line-height: 14px; text-align: center; word-spacing: 0px; color: #ff0000; font-weight: bold;">.scs</span><span style="color: #0a0906; font-family: 'comic sans ms', sans-serif; font-size: 12px; line-height: 14px; text-align: center; word-spacing: 0px;"> in folderul </span><span style="font-family: comic sans ms,sans-serif; font-weight: bold;">My Documents/Euro Truck Simulator 2/mod</span></p>
<p style="text-align: center;"><span style="font-family: comic sans ms,sans-serif;">Pentru pasionatii de turism, acum au ocazia sa conduca propriul lor autocar. Din pacate nu stiu ce Clasa de camioane inlocuieste acest autocar, poate ne spuneti voi noua.</span></p>

Only registered users can download files. Please register and Login

Recomanda si tu la altii

Comentarii

campeador (12 November 2012 13:27)
Grupa: Members

nu l-am gasit pe nicaieri prin joc, la MAN cand dau sa intru, ma scoate din joc. la celelalte nu e.

campeador (12 November 2012 13:45)

da, deci autobuzul inlocuieste MAN-ul, asta e sigur, dar oricat am incercat niste combinatii, tot ma scoate din joc cand merg la man, sau cand incerc sa conduc MAN-ul cumparat de mine mai inainte.

mtrmarivaldotadeu (13 November 2012 00:34)
Grupa: Guests

bem legal!!

sony93 (26 November 2012 02:19)

daca bag modul acesta ma scoate din joc iar daca il sterg merge imi zice si mie cineva din ce cauza?

catone37 (28 November 2012 17:10)

daca aveti instalat patch-ul 1.2.5.1, acest autocar nu va functiona !!!!

georgenek (6 January 2013 12:10)

nu am niciun patch bagat si tot imi iese din joc

Information
Would you like to leave your comment? Please Login to your account to leave comments. Don't have an account? You can create a free account now.
^ Back to Top ^